PROJEKTAS "LIETUVOS KVAPAS"


lietuvos kvapas.png

Sėkmingiausias ir plačiausiai žinomas pasaulyje lietuvių įgyvendintas kvapų marketingo projektas. Lietuva tapo pirmaja šalimi, turinčia savo kvapą.


KVAPAS

Lietuvos kvapas - tai aukščiausios kokybės trijų natų kompozicijos kvepalai. Juose vyrauja lietuviški kvapai: lauko gėlių, raudonų miško uogų kvapų kompozicijos, avietės, pakalnutės, alyvos, rožės, samanos, medžio dūmo akordas. Kvepalai papildyti pasaulyje vertinamais ir turinčiais simbolinę reikšmę bergamotės, imbiero, santalo, kedro, pačiulio, muskuso, ambros aromatais.


Lietuvos kvapo gamybai buvo naudojamos natūralios esencijos ir komponentai, patikrinti  autorizuotose laboratorijose.


APIE PROJEKTĄ

Mūsų agentūra šį projektą įgyvendino 2008 - 2011 metais, pasitelkusi į pagalbą kvapų namus "Parfumerie Galimard", dizaino kompanijas  "RIC Creatyve" ir "LTD Studio". Šis projektas susilaukė didžiulio dėmesio tiek Lietuvos  tiek pasaulio žiniasklaidoje.

Beveik du metus vyko tiriamasis darbas - bendrauta su įvairiais žmonėmis: menininkais, mokslininkais, politikais, talentingais vaikais, lietuviais ir šalies svečiais ir tt. Pasitelkus  tautosaką, lietuvių literatūros klasikų kūrybą, įvaizdžio ir kvapų marketingo specialistų rekomendacijas gautos charakteristikos sugrupuotos pagal šiuos požymius: kokie esame šiandien, kokie buvome per amžius, kuo esame išskirtiniai ir didžiuojamės.

Techninis Lietuvos kvapo sukūrimo darbas buvo patikėtas vienos seniausių prancūzų parfumerijos kompanijų “Galimard” “nosims”. Pagal sudarytą šalies charakteristiką vystytos keturios: „vyriška“, „moteriška“, „vandens“ ir „žemės“ Lietuvos  kvapo linijos. Iš gautų pavyzdžių pasirinkta „žemės“ linija, kuri ištobulinta iki etalono.
Kuriant Lietuvos kvapą nebuvo apsiribota tik mūsų šalyje sutinkamais kvapais. Esame ir buvome moderni bei atvira valstybė, tad Lietuvos kvapo sudėtis tai pabrėžia.

Sencacinga žinia apie lietuvių sukuratą Lietuvos kvapą  apskriejo daugelį pasaulio šalių, nors projekto reklaminei kampanijai nebuvo išleista nė lito. Pasaulio žiniasklaida šiam projektui savo iniciatyva rodė labai didelį dėmesį: be straipsnių periodinėje spaudoje, radijo ir televizijos laidų, galima rasti ir daugybę publikacijų internete.
Smagu pažymėti, kad JAV, Kanados, JK, Prancūzijos žiniasklaidoje net kilo diskusijos - kuo turėtų kvepėti šios šalys?


references.png

Daugiau apie projektą galite sužinoti svetainėje  www.lietuvoskvapas.lt, projekto facebook paskyroje: www.facebook.com/pages/Lietuvos-kvapas

Komentarus ir straipsnius rasite įvesdami į paieškos sistemas raktinius žodžius "Lietuvos kvapas" įvairiomis kalbomis pvz; "The Scent of Lithuania", "Il profumo della Lituania", "Der Duft von Litauen" ir tt.


Lietuvos kvapo projektas įrodė, kad originalios kvapų marketingo idėjos susilaukia visuotinio susidomėjimo. Šiandien Lietuvos kvapas tapo puikia ir originaliadovana, kuri maloniai nustebina ir padeda lengvai PRADĖTI pokalbį....

UAB Kvapo kodas | tel. + 370 640 24092 | info@kvapokodas.lt | PALANGOS g. 2, LT-01117 Vilnius