KVAPO KODAS. Kvapu marketingo agentūra.

+37069940280

KVAPO KODAS. Kvapų marketingo agentūra.  Kvapai verslui, kvapų kūrimas ir technologijos. Projektas "Lietuvos kvapas. Kolekcija".

KVAPAI

 

Kvapo ženklas – žinia, siunčiama kvapų pagalba

 

Kvapą galima susieti su Jūsų gaminiu, preke ar paslauga, suteikiant netikėtų asociacijų, naujų emocijų ar malonių prisiminimų. Kvapų pagalba galima papasakoti istoriją,  iškelti privalumus ar užmaskuoti trūkumus. Kvapas akimirksniu suteikia svarbiausią informaciją apie aplinkos, maisto, gaminio ar paslaugos kokybę ir gali tapti kvepiančia Jūsų įmonės vizitine kortele. 


Originalių kvapų kūrimas

creation.png

Kvapas tampa stipria rinkodaros priemone, didina išskirtinumą ir konkurencingumą, todėl kvapo ženklo kūrimas ar parinkimas vykdomas taip pat atsakingai, kaip ir renkant pavadinimą ar kuriant logotipą.
Kvapus kuria savo srities profesionalai, turintys reikiamą išsliavinimą, ilgalaikę patirtį ir tradicijas - Perfumerie Galimard "nosys" ir nepriklausomas kvapų kūrėjas Christophe Laudamiel. Visi kvapai yra tikrinami autorizuotose laboratorijose ir gauna tarptautinį kokybės atitikimo sertifikatą.


Kvapų atranka

Taip pat turime platų kvapų asortimentą, iš kurio galėsite išsirinkti labiausiai patinkantį ir tinkantį kvapą Jūsų aplinkai: interjerui, renginiui ar šventei. Pageidaujantiems paprastesnio sprendimo padėsime atsirinkti kvapo ženklą iš jau sukurtų pavyzdžių.

kvapai.png

Kvapų derinimas

dernimas.jpg

Kiekvienas kvapas kuria asociacijas ir yra susiejamas ne tik su vaizdais, spalvom, garsais, bet ir su nuotaika ar stiliumi. Kvapas turi papildyti, bet ne klaidinti, todėl patarsime Jums kaip visa tai suderinti ir efektyviausiai panaudoti.

UAB Kvapo kodas | tel. + 370 640 24092 | info@kvapokodas.lt | PALANGOS g. 2, LT-01117 Vilnius