KVAPO KODAS. Kvapu marketingo agentūra.

+37069940280

KVAPO KODAS. Kvapų marketingo agentūra.  Kvapai verslui, kvapų kūrimas ir technologijos. Projektas "Lietuvos kvapas. Kolekcija".

LIETUVOS KVAPAS. kolekcija


Sėkmingiausias ir plačiausiai žinomas pasaulyje lietuvių įgyvendintas kvapų marketingo projektas.

Lietuva - pirmOJI šaliS, turinTI savo ŠALIES kvapą


 

APIE PROJEKTĄ

 

2010-aisiais dienos šviesą išvydo pirmasis pasaulyje kvapas, dedikuotas šaliai – „Lietuvos kvapas“. Tapęs šiuolaikišku ir unikaliu Lietuvos simboliu 2017 METAIS jis VIRTO svarbias Lietuvos istorijos datas, įvykius bei asmenybes primenančia kolekcija. Greta LIETUVOS KVAPO rikiuojasi dar du kolekcijos kvapai – Barbora ir Karalystė. 


PROJEKTO EIGA

PIRMASIS "lIETUVOS KVAPO" DIZAINAS, 2010METAI

PIRMASIS "lIETUVOS KVAPO" DIZAINAS, 2010METAI

Beveik du metus vyko tiriamasis darbas - bendrauta su įvairiais žmonėmis: menininkais, mokslininkais, politikais, talentingais vaikais, lietuviais ir šalies svečiais ir tt. Pasitelkus  tautosaką, lietuvių literatūros klasikų kūrybą, įvaizdžio ir kvapų marketingo specialistų rekomendacijas gautos charakteristikos sugrupuotos pagal šiuos požymius: kokie esame šiandien, kokie buvome per amžius, kuo esame išskirtiniai ir didžiuojamės.

ANTRASIS "lIETUVOS KVAPAS" DIZAINAS, 2013METAI

ANTRASIS "lIETUVOS KVAPAS" DIZAINAS, 2013METAI

 

Techninis Lietuvos kvapo sukūrimo darbas buvo patikėtas vienos seniausių prancūzų parfumerijos kompanijų “Galimard” “nosims”. Pagal sudarytą šalies charakteristiką vystytos keturios: „vyriška“, „moteriška“, „vandens“ ir „žemės“ Lietuvos  kvapo linijos. Iš gautų pavyzdžių pasirinkta „žemės“ linija, kuri ištobulinta iki etalono.
Kuriant Lietuvos kvapą nebuvo apsiribota tik mūsų šalyje sutinkamais kvapais. Esame ir buvome moderni bei atvira valstybė, tad Lietuvos kvapo sudėtis tai pabrėžia.

"Lietuvos kvapas" dizainas, 2015 metai

"Lietuvos kvapas" dizainas, 2015 metai

Sencacinga žinia apie lietuvių sukuratą Lietuvos kvapą  apskriejo daugelį pasaulio šalių, nors projekto reklaminei kampanijai nebuvo išleista nė lito. Pasaulio žiniasklaida šiam projektui savo iniciatyva rodė labai didelį dėmesį: be straipsnių periodinėje spaudoje, radijo ir televizijos laidų, galima rasti ir daugybę publikacijų internete.
Smagu pažymėti, kad JAV, Kanados, JK, Prancūzijos žiniasklaidoje net kilo diskusijos - kuo turėtų kvepėti šios šalys?

2017 METAIS Greta LIETUVOS KVAPas VIRSTA KOLEKCIJA: GRETA JAU ŽINOMO PIRMOJO, rikiuojasi dar du kolekcijos kvapai – Barbora ir Karalystė. 

"Lietuvos kvapas. kolekcija", 2017 metai

"Lietuvos kvapas. kolekcija", 2017 metai


KVAPAi

 

Lietuvos kvapas. Kolekcija tai aukščiausios kokybės trijų natų kompozicijos kvepalai. Juose vyrauja lietuviški kvapai: lauko gėlių, raudonų miško uogų kvapų kompozicijos, avietės, pakalnutės, alyvos, rožės, samanos, medžio dūmo akordas. Kvepalai papildyti pasaulyje vertinamais ir turinčiais simbolinę reikšmę bergamotės, imbiero, santalo, kedro, pačiulio, muskuso, ambros aromatais.


Lietuvos kvapo kolekcijos gamybai naudojamos natūralios esencijos ir komponentai, patikrinti  autorizuotose laboratorijose.

 

Daugiau apie projektą galite sužinoti svetainėje  www.lietuvoskvapas.lt, projekto facebook paskyroje: www.facebook.com/pages/Lietuvos-kvapas

Komentarus ir straipsnius rasite įvesdami į paieškos sistemas raktinius žodžius "Lietuvos kvapas" įvairiomis kalbomis pvz; "The Scent of Lithuania", "Il profumo della Lituania", "Der Duft von Litauen" ir tt.

references.png

Lietuvos kvapo projektas įrodė, kad originalios kvapų marketingo idėjos susilaukia visuotinio susidomėjimo. Šiandien Lietuvos kvapas. kOLEKCIJA tapo puikia ir originalia dovana, kuri maloniai nustebina ir padeda lengvai PRADĖTI pokalbį....

UAB Kvapo kodas | tel. + 370 640 24092 | info@kvapokodas.lt | PALANGOS g. 2, LT-01117 Vilnius