KVAPO KODAS. Kvapu marketingo agentūra.

+37069940280

KVAPO KODAS. Kvapų marketingo agentūra.  Kvapai verslui, kvapų kūrimas ir technologijos. Projektas "Lietuvos kvapas. Kolekcija".

KVAPŲ TECHNOLOGIJOS

 

Kvapas gali tapti Jūsų nematoma vizitine kortele

 

Šiuolaikinės kvapų technologijos leidžia kvapus naudoti ne tik uždarose patalpose, ar atvirose erdvėse, bet ir įterpti į įvairius gaminius gamybos procese. Todėl gali kvepėti ne tik automobiliai, buities prietaisai, žurnalų viršeliai, DVD diskai,  bet ir  belaidis internetas, ar net pasirinktas mobilaus ryšio mokėjimo planas.


Aplinkos kvėpinimas

Efektyviai naudojamas siekiant  klientų lojalumo arba norint pagerinti aplinkos kokybę. Kvapas gali tapti Jūsų nematoma vizitine kortele, be to tinkamai kvepiančioje aplinkoje lankytojas išbūna ilgiau, jaučiasi laisviau, bendrauja nuoširdžiau ir yra pozityviau nusiteikęs. Išnaudokite aplinkos kvėpinimo technologijas ten, kur yra Jūsų klientai bei darbuotojai.

Prolitec kvapų garinimo sistemos plačiau>>

AirQ100-Mist3.jpg

Kvepiančios verslo dovanos

Paliks didesnį įspūdį ir Jus įsimins ilgiau. Ta gali būti ne tik kvepalai su Jūsų įmonės logotipu, bet ir kvepiančios servetėlės, žvakės, muilas, rašymo priemonės, raktų pakabukai ar vizitinių kortelių dėkliukai. Šiuolaikinės technologijos leidžia įterpti kvapą į gumos, plastmasės, medžio gaminius ir audinius.


Kvepianti spauda

 

Jau beveik 20 m. kvepia daugybė leidinių - katalogai, bukletai, reklaminiai įdėklai, vizitinės kortelės, pakuotė, lipdukai, pašto ženklai. Yra keletas būdų kaip į spaudą iterpti kvapą - kvapo esencijos mikrokapsulės maišomos su laku arba naudojami specialiai pagaminti  kvepiantys dažai.

UAB Kvapo kodas | tel. + 370 640 24092 | info@kvapokodas.lt | PALANGOS g. 2, LT-01117 Vilnius